Zombie Driver HD bude účinnejšími Zraz nemŕtvych

Bezmála tri roky po premiér akcie Zombie Driver prichádza na trh vylepšená HD verzia.

Zombie Driver HD prinesie Rôzne autá, rýchlosť, explóziám, krv a množstvo zombie nepriateľov v kampani s 31 misií, Ktory zahŕňaj súboje s bossmi, nočné misie a špeciálne vozidlá. Blood race mód pridá 30 výziev v trochu režimoch.

Race je rýchla jazda So zrážaním protivníkovho a zbraniach. Eliminator požaduje zničením čo najviac vozidiel v stanovenom čase. Endurance je nebezpečná jazda s tikajúcou bombou, pričom čas do výbuchu predlžujú checkpointy. Zabíjanie zombíkov pokračuje v siedmych arénach s neustálym návalov nemŕtvych.

http://www.sector.sk/novinka/70006/zombie-driver-hd-bude-ucinnejsie-zrazat-nemrtvych.htm

Zombie Driver sa vracia v novom kabátiku

HD verzia vyjde budúci mesiac a ponúkne 31 misií.

Exor Studios na 17. októbra tohto roku pripravuje pretekárske krvavú arkádu Zombie Driver HD pre PC, PlayStation 3, Xbox 360 a Android za necelých 10 euro, respektíve 800 Microsoft bodov. Android verzia bude stáť 6,99 euro.

Zombie Driver HD ponúkne 31 misií, Blood Race mód s tromi rôznymi tipy hrateľnosti (Race, Eliminator a Endurance), Survival mód a veľa nového vylepšení pre vozidlá, vrátane zbraní.

http://www.zing.cz/novinky/13658/zombie-driver-se-vraci-v-novem-kabatku

Zombie Driver HD mieri na PC aj konzoly
Arkádová akcia Zombie Driver sa po viac ako dvoch rokoch bude opäť uchádzať o priazeň hráčov, a to vo vylepšenom kabátiku a na viacerých platformách. Poľské štúdio Exor sa ju totiž rozhodlo znovu vydať pre PC, ale k tomu navyše pripravilo aj úplne nové verzie pre konzoly Xbox 360 a PlayStation 3 a mobilné zariadenia, ktorá na Androidu využívajú technológiu Tegra. Cena bola stanovená na 800 Microsoft bodov, 10 dolárov a 7 dolárov pre mobilnú verziu.

Zombie Driver na konzoly a PC přifrčí v lákavom HD kabátiku a prinesie oproti pôvodnej verzii dvojnásobne dlhú príbehovú kampaň (celkom 31 misií). Vedľa nej sa hráči môžu tešiť na ďalšie špeciálne módy, ako je Blood Race s rôznymi variáciami na pretekanie alebo Survive, v ktorom na vás útočia vlny zombíkov. Tým budete čeliť s 13 odlišnými vozy, obľubu si iste získa školský autobus alebo buldozér. Vozidlá si navyše môžete vylepšiť vďaka prepracovanému systému uprgadů zbraní.

Zombie Driver by tak vo vylepšenej HD edícii mal priniesť ďaleko pútavejšie zábavu ako jeho pôvodná verzia, ktorá u nás v recenzii získala iba tri bodíky z desiatich možných. Pozrite sa na trailer a do kalendára si zapíšte 17. október, kedy hra vyjde na sieťach Xbox Live, Steam a na Androidu. Majitelia PlayStationu 3 budú musieť chvíľu počkať.

http://www.hrej.cz/novinky/2012/09/14/zombie-driver-hd-miri-na-pc-i-konzole-28203/

Zombie Driver HD na Xbox LIVE Arcade 17. októbra
Akčný automobilový titul Zombie Driver HD už je oznámený docela dlho a teraz tvorcovia z Exor Studios potvrdili, že hra vyjde na Xbox LIVE Arcade v stredu 17. októbra. V hre budete jazdiť cez hordy zombií a strieľať po nich rôznymi zdrojmi smrti. Hra tak trochu pripomína pôvodnú GTA a viac vám o celej hre prezradí priložený trailer.

http://www.xboxweb.cz/typ/akce/15240-zombie-driver-hd-na-xbox-live-arcade-17-rijna.html

Zombie Driver HD už čoskoro
Po takmer ročnom odkladu oznámilo poľské vývojárske štúdio Exor Studios vydania ich chystanej krvavé závodné hry Zombie Driver HD.

V 31 misiách sa ujmete úlohy taxikára, ktorý vďaka armádnej karanténe uviazol v meste plnom oživených mŕtvol, bez možnosti úniku. Jediný spôsob ako prežiť, je využiť svoje vodičské schopnosti a prekliesniť si cestu cez hordy zombie a snažiť sa zachrániť aj ďalšie preživší v meste.

Okrem príbehovej kampane vás čaká tiež adrenalínový režim Blood Race s troma odlišnými typmi hier. „Race“ s jednoduchým cieľom dôjsť do cieľa ako prvý, „Eliminator“, kde musíte zničiť svojich protivníkov skôr, ako vám vyprší čas a nakoniec „Endurance“, v ktorom riadite auto s tikajúci bombou ktorej výbuch odďaľujete likvidáciou zombie, deštrukciou trate a projížděním checkpointov . Navyše budete mať k dispozícii ešte survival režim Slaughter, v ktorom sa ocitnete v zúfalom boji proti nekonečným vlnám zombie v špeciálne navrhnutých arénach.

Zombie Driver HD vyjde 17. októbra na XBLA a pre PC za 800 MS bodov / $ 9.99. Verzia pre PlayStation 3 vyjde krátko potom za € 9.99.

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012090049