Jeden z najdrahších produkcií v histórii Capcomu bude vydaný o dva mesiace neskôr, než sa pôvodne predpokladalo. Japonská spoločnosť oznámila odložiť premiéru Dragons Dogma  na druhú polovicu mája. Na oplátku za vašu trpezlivosť kupujúci krabicovej verzie hry získa prístup k demu Resident Evil 6.

Včera tak oznámila, spoločnosť Capcom, dátumy vydania na 27. marca v USA a 1. mája v Európe – sú už zastarané. Hráči v USA teraz musia počkať do 22. mája a obyvatelia starého kontinentu o tri dni dlhšie (25. mája).

Hra k dispozícii v tradičnej krabicovej verzii bude obsahovať kód, oprávňujúc na stiahnutie dema ďalšieho trháku Capcomu – Resident Evil 6.

Majitelia Dragon ‘s Dogma si ako prvý zahrajú demo Resident Evil 6
Navyše sme sa dozvedeli nový dátum vydania Dragon ‘s Dogma a dočkali sa plnohodnotného príbehového traileru.

Nová fantasy akcia z dielní Capcomu obsiahne kód, ktorý vám zaručí, že si medzi prvými zahráte demo očakávaného šiesteho dielu Resident Evil.

Špeciálny kľúč uplatní najprv majitelia Xbox 360 verzie. Na XBLM bude totiž demo na stiahnutie od 3. júla. O šesťdesiat dní neskôr, 4. septembra si ho budú užívať na americkom PlayStation Network ao deň neskôr aj na európskom a japonskom PSN.

Zároveň s touto správou Capcom odhalil nový dátum vydania. Dragon ‘s Dogma vyjde pre konzoly PS3 a Xbox 360 presne 25. mája tohto roku (pôvodne mala hra vyjsť koncom marca).

Vydavateľ zároveň sľúbil, že veľmi skoro odhalí dodatočný obsah, ktorý prinesie ďalšie úlohy, rovnako tak zbrane a brnenia.

Resident Evil 6 vyjde 20. novembra pre konzoly PS3 a X360. O niečo neskôr bude nasledovať PC verzia.

http://www.zing.cz/novinky/9708/majitele-dragon-s-dogma-si-jako-prvni-zahraji-demo-resident-evil-6