[wp_eStore_fancy4 id=72]

Krásny Prsteň Pána Prsteňov z Wolfrámu. Pozlatený prsteň zo známej trilógie Pán Prsteňov môžete mať aj Vy. V týchto dňoch vychádza aj film Hobbit Neočakávaná Cesta, ktorým je akým si Prequelom k celej trilógii.

Wolfram Prsten Pan Prstenov

Prsteň má aj vkusné darčekové balenie.

Wolfram Prsten Pan Prstenov

Wolfrám je kvalitný materiál a šperky z nich sú 10 krát tvrdšie ako tradičné šperky zo striebra či zlata. Váš prsteň Pán Prsteňov bude skutočne nezničiteľný pretože Wolfrámové šperky majú veľmi dlhú životnosť. Je ich ťažké poškodiť či inak poškriabať a sú veľmi odolné ako už bolo spomenuté.

Majú vysoký lesk a zaujímavý odtieň strieborno-čiernej. Je to výborný šperk pre alergikov ktorý inak reagujú na tradičné striebro, zlato, platinu či meď. V praxi to znamená, že pri wolfrámovom prsteni Pán Prsteňov nebude riešiť problém ako vyrážka, zmena farby pokožky, podráždenie. Wolfrámový Lord of The Rings prsteň je totiž hypoalergénny.

Pozor, prsteň objednávate priamo od výrobcu. Iba tak môže byť cena tak nízka. Na druhej strane dodanie tovaru trvá od 15 – 40 dní. V tomto smere musíte byť trpezlivý.