Electronic Arts odhalila mená hlavných aktérov, ktorí sa zúčastnili pri dabingu hry Syndicate. Je to svetová trieda, skupina hviezd, ale kinomaniacy by mali hlasi ľahko rozpoznať hlasy.
Syndicate základne informácie

  1. Žáner: Akčný / FPS
  2. Výrobca: Starbreeze Studios
  3. Vydavateľ: Electronic Arts
  4. poľský distribútor: Electronic Arts Poľsko
  5. platformy: PC, Xbox 360, PlayStation 3
  6. Dátum vydania: 24. februára 2012

Na dabingu futuristickej, first-person strieľačky, pracujete aj švédske štúdio Starbreeze, kde pozval populárnych hercov na čele s Rosario Dawson a Brian Cox . Hráči už netrpezlivo čakajú na blížiace sa vydanie hry, nemecký GameStar už publikoval preview hry režimu pre jedného hráča.

I keď hviezdy, nemusia byť ten najväčší kaliber, ale určite sú dosť známi verejnosti.

Hlasom, charakteru Lily a ambiciózna členka EuroCorpu, hrá Rosario Dawson . Herečka (a speváčka), ktorú je vidieť vo filmoch ako „Muži v čiernom 2“, „Sin City: Mesto hriechu“, „Alexander“ a „Grindhouse Vol 1: Death Proof“. Denhamowi Jack a Jules Meritowi, dvom agentom spoločnosťi, prepožičali hlasy Brianom Coxom a Michael Wincott . Prvého z nich môžete vidieť vo filmoch, ako je v „The Bourne Identity“ a „Trója“, zatiaľ čo druhého napríklad vo filme „Raven“.

„Som ohromený tým, ako je príbeh hlboký, zobrazujúci fantastické svety a nezabudnuteľné postavy“, nechal sa počuť Rosario Dawson. A pokračuje, „Bola som nadšený, keď ma EA požiadalo, aby som sa stala stelesneným hlasom, Lily v Syndicate . Je to zaujímavá, silná ženská postava.“

GameStar zverejnil rozsiahle, cez 10 minút dlhé video z úvodu hry a jednej kampane .

Hru si môžete objednať aj priamo z Origin a stiahnuť priamo do svojho počítača. Tak nemusíte čakať na poštu ale hrať hneď ako hra bude oficiálne vydaná.

icon
icon