Tento mesiac nieje hviezda Len Tomb Raider. Marec bude plodný na hry a dlho očakávané tituly budú vydané práve tento mesiac.

Jednou z noviniek je aj SimCity ktorý si vedie v recenziách veľmi dobre. Keďže americké serveri si nejakým spôsobom zaslúžili od Origin-u sprístupnenie hry o niečo skôr ako Európa, už dnes nájdeme na webe recenzie na túto hru.

SimCity

Tak napríklad Plygon ohodnotil hru na 95%, kde ocenil skoro dokonalú fúziu simulácie mesta a sociálnych prvkov. Hra je priam návyková a bude ťažké s od nej odtrhnúť podľa slov Polygonu. VentureBeat ohodnotil hru na 90% ocenil najmä to, že hra je jednoduchá, teda sa jednoducho hraje. Hra Vám tak poskytne náhľad do toho aké je zložíte riadiť skutočné mesto. VentureBeat vyzdvihol že SimCity je znova vo výbornej forme.

Mashable neudelilo hre žiadnu známku a to z dôvodu, že čaká na vypustenie plnej verzie, ktorá spustí aj sociálne prvky v hre. Ale i tak bola hra hodnotená viac ako pozitívne.
IGN patrý tiež do skupiny ktorá nevydala ešte finálnu známku pre SimCity recenziu. Posťažoval si na nutnosť pripojenia na internet počas celej hry a problém s načítavaním hry.

PC Gamer už hraje hru 34 hodín a je stále v začiatkoch, na svoju recenziu si zvolilo netradičný štýl pri ktorom vždy niečo dopíše. Zatiaľ to ako recenzia nevyzerá, skôr ako denník ktorý sa neustále aktualizuje. Je to ale na druhej strane podrobný popis o tom ako funguje mesto.

Vyzerá to tak že SimCity ukradne mnohým zo života mnoho hodín a vyzerá to zatiaľ na komplexnejšiu simuláciu mesta tohoto roka.