DLC k Resident Evil 6 s časovou exkluzivitou pre Xbox 360
Do hry pridá tri nové multiplayerové módy.

Spoločnosť Capcom oznámila, že DLC k Resident Evil 6 vyjde najprv pre Xbox 360 a po nejakej dobe bude dostupný aj pre PlayStation 3 a PC verzia hry.
Ako prvý vyjdú tri nové multiplayerové módy, konkrétne Survivors, Predator a Siege.
Survivors režim ponúkne napínavé bitky medzi ľuďmi a zombíkmi. Ak zombíci zabijú človeka, vráti sa do hry ako zombíkov. Po zabití dvoch zombíkov sa vracia späť k ľuďom. Vyhráva tím, ktorý prežije.
V Siege móde budete mať za úlohu zabiť alebo ochrániť NPC. A v Predator móde sa jeden hráč vžije do kože Ustanaka (monštrum, ktoré stretnete v kampani za Jakea Mullera), pričom ostatní hráči ho buď musia zabiť, alebo prežiť.
DLC vyjde po vydaní plnej verzie. Tá je naplánovaná na konzole na 2. októbra, PC hráči sa dočkajú 20. novembra.

Capcom zatiaľ neprezradil, či vyššie uvedené módy budú obsiahnuté v jednom alebo vo viacerých DLC.

http://www.zing.cz/novinky/13607/dlc-k-resident-evil-6-s-casovou-exkluzivitou-pro-xbox-360

Resident Evil 6 si zahráva s nádejou a exkluzívnymi DLCčky

Ak ste si dnes ešte nevpíchli svoju pravidelnú dávku emócií, odporúčam najnovšie trailer z chystanej hororovej akcie Resident Evil 6, ktorý slabšie povahy medzi vami možno donúti vytiahnuť vreckovku a schúliť sa do kúta. Na mňa síce video týmto spôsobom nepôsobí, ale možno je to preto, že som z riešime 6 hral celkom dosť podstatnú porciu, a pokiaľ ide o emócie zo vznikajúcej či unikajúci nádeje hlavných protagonistov, moc som ich tam nevidel

Možno ale tá nádej, ktorú video tak srdnato propaguje, súvisí s vysokou pravdepodobnosťou, že trojica X360 časovo exkluzívnych herných módov, o ktorých sa viac dozvieme v októbri, sa niekedy dočkajú aj majitelia PS3 a PC verzií. Tak ako tak, hra vychádza na X360 a PS3 už 2. októbra, termín vydania PC verzie sa zatiaľ nezvestných, vyšetrovanie však prebieha.

http://games.tiscali.cz/video/resident-evil-6-si-zahrava-s-nadeji-a-exkluzivnimi-dlccky-60651

Resident Evil 6 v novom traileri
Hoci si to mnohí hráči nechcú pripustiť, Resident Evil 6 je jedným z najnádejnejších kúskov celého roka. Samozrejme sa jedná o hru, ktorá zaujme predovšetkým ázijský trh, ale Západ by sa ani najmenší náhodou nemal pri pohľade na ňu začať odvracať, pretože prísť o taký klenot by bolo nesmierne smutné. Hra sa vo forme preview verzia dostala do rúk už mnohých recenzentom a nikto si ju nemôže dostatočne vynachváliť. Na svet sa k tomu všetkému dostal trailer, ktorý dokáže poriadne zabrnkat na city každého, kto si ho pustí. Zobrazuje skazu mesta zamoreného zombie v tom nejnepěknějším slova zmysle. S veľmi atmosferickým klavírom v pozadí navyše sa jedná o strhujúci kombináciu, ktorá vám v prípade rozmýšľania sa o nákupe pomôže sa rozhodnúť.

Resident Evil 6 vychádza 2. októbra tohto roka na Xbox 360 a PlayStation 3.

http://www.gamepark.cz/resident_evil_6_v_novem_traileru_717746.htm

Demo Resident Evil 6 poteší iba konzolistov. Majitelia PC majú smolu
Demo očakávanej hororovej hry Resident Evil 6 bude zatiaľ dostupné iba pre konzoly PS3 a Xbox 360. Bohužiaľ pre PC sa demo neplánuje.

Ukážka hry by sa mala líšiť od prvej vydané, ktorá bola dostupná len pre majiteľov hry Dragon ‘s Dogma na konzolu Xbox 360. Druhé demo predstaví tri hlavné kampane, ktoré sú hrateľné ako v režime pre jedného hráča, tak aj s kamarátmi cez multiplayer.

Demoverzia Resident Evil 6 bude k dispozícii na stiahnutie 18. októbra, a to pre majiteľa konzolou Xbox 360 (gold verzie účtu) a PS3. O týždeň neskôr sa dočkajú majitelia bežného účtu na Xbox Live. Ako bonus je pre konzoly PS3 na PlayStation Network uvoľnená prvá demoverzia hry.

Dátum vydania plnej verzie je pre obe konzoly stanovené na 2. októbra. Majitelia PC si ako obvykle budú musieť počkať.

http://gamezine.topzine.cz/demo-resident-evil-6-potesi-pouze-konzolisty-majitele-pc-maji-smulu/

Resident Evil 6 hrá na city
Zombie akcie Resident Evil 6 sa dnes dočkala nového traileru, ktorý sa drží hesla „No Hope left“ (v preklade: „bez nádeje) a prezentuje srdcervúce scény sprevádzané krásnym klavírovým motívom. Nejedno srdce fanúšika tejto kultovej série zaplesá. Práve je potom odkážeme na naše posledné preview.

Nakoniec pripomeňme, že sa hotové hry dočkáme 2. októbra a to vo verziách pre PC, Xbox 360 aj PS3

http://www.hrej.cz/novinky/2012/09/11/resident-evil-6-hraje-na-city-28177/

Resident Evil 6 – Leather Jacket edícia
Capcom dnes vo svojom internetovom obchode vystavil Leather Jacket edícii. Tá obsahuje plnú verziu hry Resident Evil 6 na PS3 alebo X360, plne funkčné 1:1 repliku Leonovi kožené bundy, 3 DLC mapy, sadu samolepiek a 4 obaly na tablet. Bunda je vyrobená z kvalitnej kravskej kože, zvonku má 6 vreciek a vo vnútri 2. Obsahuje logo DSO a meno Leon.

Bohužiaľ edícia vyjde asi len v Japonsku a ak by ste sa rozhodli jej aj tak zakúpiť, len cena samotnej edície je cez 25,000 Sk.

http://www.gamepark.cz/resident_evil_6_leather_jacket_edice_717538.htm

Oznámené Resident Evil 6 demo
Capcom vydá Resident Evil 6 demo na PS3 a Xbox 360 ku koncu tohto mesiaca. Pre XBLA Gold užívateľov bude prístupné od 18. septembra a pre Silver od 25. septembra. Toto je oznámené pre Japonsko a rovnaké dáta sa dajú očakávať aj pre Európu. Plná hra potom vyjde 2. októbra.

http://www.re-play.cz/novinky/2012/09/oznameno-resident-evil-6-demo/?tags=EA