Pred pár dňami bol zverejnený dátum vydania hry Remeber Me. Každý vnímavý hráč asi postrehol, že pôjde celkom zaujímavý príbeh ale aj spracovanie hry. Riaditeľ Jean-Max sa nechal posledne počuť, že hra bude naozaj preto tak dobrá, pretože ako engine hry im poslúžil Unreal Engine 3. Tvorcovia Remember Me tak mali dostatok času sa sústrediť na samotný príbeh a prostredie.

Na hre pracuje francúzke štúdio Dontnod Entertainment, ktoré podľa slov ich riaditeľa malo dostatok času na tvorbu obsahu hry hlavne vďaka tomu že nemuselo vytvárať vlastný Engine. Pochválil tiež svoj team, ktorý tak dokázal vytvoriť svet farebný, plný kontrastov a hlavne plný života. Dej sa totiž odohráva v budúcnosti, presne v roku 2084 meste Paríž. Hlavná hrdinka menom Nilin, dokáže vstupovať a do mysli iných a manipulovať nimi podľa želania.

Z Unreal Engine nemajú benefit len tvorcovia hry ale aj hráči, pretože každá hra tvorená v tomto engine je tak automatický prístupná na všetky platformi a to na PC, PS3 a Xbox 360.

Hra vychádza 4. juna 2013.