Borderlands 2 trhá rekordy 2K

2K Games dnes oznámil, že Borderlands 2 trhá firemné rekordy v počte predobjednávok. Predpredaj navyše posilnila jedna z prvých exkluzívnych recenzií v časopise GameMasters. Tam Borderlands 2 dostali celých 95%.

Predobjednávky vraj rastú každým dňom o stovky kusov a žiadna hra, vrátane populárnej Mafie 2 sa úspechu Borderlands 2 ani nepriblížila.

Borderlands 2 vychádza na PC a konzoly už 21. septembra.

http://www.gamepark.cz/borderlands_2_trha_rekordy_2k_717050.htm

Predobjednávky Borderlands 2 lámu pre 2K rekordy

2K Games majú veľa známych hier – BioShock, Civilizácia, Mafia. Žiadna z týchto hier ale nikdy nemala toľko predobjednávok, ako koľko ich má Borderlands 2.

Minimálne vo Veľkej Británii počet predobjednávok tejto hry zlomili rekord vydavateľa 2K Games a zdá sa, že podobne na tom budú aj iné teritória.

Předobjednávkám podľa všetkého veľa pomáha fakt, že keď si hru objednáte dopredu, stanete sa členom takzvaného Premiere Club, vďaka ktorému získate zadarmo nové zbrane, predmety a triedu Mechromancer.

„Objednávky sa navyše týždeň po týždni zvyšujú a ide o čísla, aké sme v 2K ešte nevideli,“ prezradil riaditeľ predaja v 2K, Dave Gould. „Úplne prevyšujú naše už tak vysoké očakávania.“

Borderlands 2 vychádzajú na PC, PS3 a X360 21. septembra

http://www.eurogamer.cz/articles/2012-09-07-predobjednavky-borderlands-2-lamou-pro-2k-rekordy

Trojhodinove zábery z hrania Borderlands 2

Servery IGN a Gamespot si do svojho úkrytu pozvali prednej ľudí z vývoja komiksovej strieľačky Borderlands 2, aby im názorne predviedli očakávanú hru. Tá sa na pultoch obchodov objaví už 21. septembra vo verziách pre PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

http://www.zing.cz/novinky/13562/trihodinove-zabery-z-hrani-borderlands-2

Borderlands 2 je pokračovanie úspešného prvého dielu od spoločnosti Gearbox Software, ktorá je známa najmä sérii Brothers in Arms, Aliens a spoluprácou na hrách ako Half-Life a Duke Nukem Forever. Borderlands je FPS RPG zasadené do fiktívneho sveta Pandora, kde sa to len hemží nepriateľskými banditami, príšerami a bizarnými postavami. Prepracovaný systém hry až štyroch hráčov naraz a skvelá komiksová atmosféra boli jedny z dôvodov úspechu tejto hry. V tomto videu vám sir Hammerlock originálne predstaví jednotlivé postavy, zbrane a nepriatelia Bordelands 2.

Hra Borderlands 2 by mala vyjsť 21. septembra 2012 na Xbox 360, PS3 a PC.

http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/sir-hammerlock-predstavuje-borderlands-2

Finálna podoba Mechromancerky do Borderlands 2 je tu

O tajomnej, piatej, hrateľné triede do Borderlands 2 sa vedelo len niečo málo. Hlavne sa vôbec nevedelo, ako bude vyzerať. Vývojári z Gearbox teraz konečne zverejnili finálnu podobu Mechromancerky spoločne s informáciami, ako sa k nej dostať. Nová punkerská holčina, ktorá mi na prvý pohľad pripomenula Harley Quinn z Batmana, sa bude volať Gaige a len tak zadarmo sa k nej nedostanete. Gaige bude totiž len pre členov prémiového klubu, alebo za príplatok.

Členmi prémiové klubu sa ale stanete veľmi jednoducho – stačí si hru predobjednať. Čo ešte stále stihnete, Borderlands 2 u nás vychádza „až“ 21. septembra. Keby ste si hru ale kúpili až po vydaní a Mechromancerky by sa vám zachcelo, nie je to problém. Stačí len vysoliť pár korunačiek a bude vaše. Nepředobjednávající si musí nachystať 10 dolárov, alebo 800 MS bodov.

Gearbox tiež nedávno oznámili detaily season passu, ktorý vám za tridsať babiek zaistí prístup ku všetkým pripravovaným DLC. Tie majú byť štyri a každý má stáť normálne desať dolárov. A či môžeme súdiť podľa DLC k prvým Borderlands, tak sa máme na čo tešiť. Všetky štyri DLC k druhému dielu potom majú byť vonku do júna budúceho roka.

http://games.tiscali.cz/preview/finalni-podoba-mechromancerky-do-borderlands-2-je-tady-60655