Realms of Ancient War – trailer z kooperácie
Už budúci týždeň sa na Xbox LIVE Marketplace a Playstation Store objavia Hack’n’Slash akcie Realms of Ancient War, o ktorej sme vás nedávno informovali. Pretože sa takáto hra hodí predovšetkým pre kooperatívne hranie, nebude túto dôležitú časť zanedbávať. Realms of Ancient War si budete môcť zahrať aj s kamarátom, ale bohužiaľ len offline na jednej konzole. Dnes vývojári vydali práve z kooperácie nový trailer ukazujúci aj plno nových lokácií, takže ak máte hry v štýle Diabla radi, na trailer sa pozrite nižšie.

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=realms-of-ancient-war-trailer-z-kooperace-171269

Realms of Ancient War – Cooperative Trailer
V dnešnej dobe je to samá diablovka. Tu Torchlight II, tamto Diablo III a tu Realms of Ancient War. Veľmi nádejne vyzerajúce RPG hack’n’slash nám odhaľuje cooperativní prvky a časť zo svojho gameplaye. Hrá má vo svojom žánri nemálo konkurentov a ťažko povedať, či si prekope nejaké to uznanie a slávu. Dielo nám ponúkne hneď tri hrdinu a tými sú: Mág, Warrior a Rogue. Realms of Ancient War sa dostane na naše pulty už v októbri 2012.

http://www.ingamer.cz/realms-of-ancient-war-cooperative-trailer/

Rogue z Realms of Ancient War
V najnovšom traileri nás Wizarbox zoznámi s tretím hrateľným hrdinom z Realms of Ancient War, s vrtkou a mazanou Rogue virtuózne ovládajúci luk a dýky.

Na rozdiel od čarodejníka jej jej všestranné schopnosti činní vhodnou ako pre boj zblízka, tak vďaka luku tiež pre boj z diaľky. Avšak, jej ľahké brnenie neodolá zdĺhavým bojom proti mnohým nepriateľom, preto je vhodné využiť jej stealth schopnosti, pokladanie pascí a iné špinavé triky k likvidácii osamelých protivníkov.

R.A.W. – Realms of Ancient War vyjde 19. septembra tohto roku pre PlayStation Network, Xbox LIVE a PC

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012090012

Herné zábery z Realms of Ancient War
R.A.W. – Realms of Ancient War je výbušná hack’n’slash akcia s prvkami RPG, ktorá vyjde tento rok v septembri pre PlayStation Network, Xbox LIVE a PC.

Sledujte video plné herných záberov, ktoré vás vrhnú do centra bojov, kde môžete odhaliť všetky vlastnosti Realms of Ancient War, ako je systém levelovaní všetkých troch hrateľných postáv, vzrušujúce kooperatívny mód, alebo zvláštnu schopnosť inkarnácie, ktorá vám umožní ovládnuť aj tá najmocnejšia monštrá vo hre. To všetko a mnoho ďalšieho objavíte v tomto novom traileri.

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012070043