Dá sa skutočne povedať, že chlapci z Ubisoft sa naozaj snažia. A to od vydania hry vydávajú jeden opravný balíček za druhým. A čo je na tom najlepšie reagujú priamo na želania a pripomieky svojich hráčov. A tak to bolo aj v prípade dnešného patchu. Ktorý zase nielen že zase opravil niektoré chyby pridal do hry aj niekoľko zaujímavostí.

Jednou z nich je aj nová obtiažnosť Master. Ktorá má ponúknuť hráčom Far Cry 3 tú najťažšiu obtiažnosť a hru tak urobí pekne neznesiteľnú. Samozrejme je to tiež pre Vás a hráčov výzva vyskúšať si nový level obtiažnosti a tak znova prežiť hru ak ste ju už prešli až dokonca. Do hry sa po aktualizácii pridá aj nový HUD, pri ktorom tento krát budete mať na výber čo sa Vám bude na displeji zobrazovať.

Opravný balíček je k dispozícií pre hráčov PC, Playstation 3 aj Xbox 360. Ten sa Vám automaticky nainštaluje po návšteve Steam, PSN alebo Xbox Live.

Tvorcovia tiež nezabudli na multiplayer a aktualizovali ho napríklad o možnosť vyhľadávať mapy podľa mena tvorcu, preskakovať alebo označiť mapy ktoré sa im nepáčia.