Cenega, oficiálnym partnerom Rockstar Games v Poľsku, Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku s potešením oznamuje, že spoločnosť plánuje vydať hru Max Payne 3 vo verziách 18.05.2012 pre PlayStation 3 a Xbox 360 a 01.06.2012 na PC.

Max Payne 3 sa zameriava na príbeh čo do istej miery nevídané pre žáner akčných hier – povedal Sam Houser, zakladateľ Rockstar Games. Rockstar Studios vytvoril hru, ktorá ponúka hráčom veľmi intenzívny zážitok, je to ako celovečerný film.

Hra Max Payne 3 rozpráva príbeh o bývalého detektíva NYPD, v súčasnosti žijúceho v Sao Paule v Brazílii. Hra si udržiava charakteristickú temnú atmosféru filmovej série. V nádeji na oslobodenie sa od dramatických spomienok z jeho minulosti, sa Max Payne zamestnaná ako osobná telesná stráž pre bohatých Rodrigo Branco. Keď je Rodrigova manželka unesená pouličným gangom, je Max vtiahnutý do záhadného sprisahania, súperiacej skupiny, prestupujúc všetky sociálne vrstvy Sao Paulo. V krátkej dobe sa okolo neho uťahuje nebezpečná siet, ktorá ohrozuje jeho rodinu a všetko, na čom mu záleží.

Prvýkrát v histórii aj multiplayerový mód. Hra Max Payne 3 je filmový zážitok, realistické animácie postáv. Hra ponúka široký výber nových aj tradičných režimov pre viac hráčov. Súperiaci hráči v režime pre viac hráčov budú tiež ohromený tým, že všadeprítomná atmosféra paranoje, zrady a hrdinstva, je znázornené vo veľkolepom štýle, známe pre režim pre jedného hráča.

Tlačová správa