Tak píšu nahnevaný PC hráči.

Online hry, majú občas svoje muchy. Hlavne veľmi očakávané tituly, kde nápor hráčov hneď v prvý deň vydania hry často krát HW nezvládne a niekedy je to chyba samotných vývojárov. Tak ako to bolo v prípade SimCity a samotné Diablo 3 malo podobnú chybu Error 37. PS3 a následne Playstation 4 hráči takéto problémy nebudú mať.

PC hráči sa určite budú búriť ale konzolisti si budú môcť Diablo 3 zahrať v offline móde a nebudú potrebovať neustále pripojenie na internet.

Ako to vyzerá zrazu sa vyjasnilo v Blizzard hlavách, ako spomenul dizajnér Joshua Mosqueira. „Hranie v offline móde je pre mnohých hráčov dôležité. Chceli sme umožniť hráčom aby si svoju konzolu preniesli z obývačky do spálne.

Týmto nelogickým vetám sa nedá snáď ani pochopiť ale kde je napísané že každé PC je pripojené 24h a kde je napísané že každý hráč ma neustále pripojenie na internet ak napríklad používa laptop?

Blizzard sa tiež vyjadril, že určite neostane len pre Playstation 3 a nemajú žiadne záväzky ktoré by ich obmedzovali aby napríklad nevydali Diablo 3 aj pre Xbox 360. Diablo 3 port samozrejme bude prispôsobený gamepadu, mení sa tak aj chovanie nepriateľov, tak aj interface hry. PS3 Hra ale bude ochudobnená o aukčné siene čo by mnoho PC hráčov určite prežilo ak by malo možnosť hrať hru offline.