Jarné upratovanie na predajniach Xzone

Jarné upratovanie na predajniach Xzone

Resident Evil: Operation Raccoon City zapácha hnilobou

(Recenzia) Raccoon City, miesto tých najdôležitejších udalostí série Resident Evil, čaká opäť na vašu návštevu. Tentoraz sa do mesta pozriete ako jeden z členov špeciálneho komanda Wolfpack. Jeho cieľom je zahladiť všetky stopy po zlotřilecké spoločnosti Umbrella, ktorá je vaším zamestnávateľom. Resident Evil: Operation Raccoon City sa zameriava na tímovej prvky, akciu a možnosť zažiť tie najznámejšie udalosti z predchádzajúcich dielov z novej perspektívy. A dokonca je aj zmeniť. Poriadnu zmenu by ale skôr potrebovala sama videohra, pretože svojimi kvalitami zapácha ako zombie.
Čítaj celé na blesk.cz

   

Madden NFL 2004

Cheerleader a Pump Up The Crowd karta:
--------------------------------------
Úspešne dokonči "Game Situation" výzvu v mini-camp móde. Pre tím ktorý si
použil sa sprístupnia karty Cheerleader a Pump Up The Crowd.

Mini-Camp karty:
----------------
Získaj zlato na rôznych obtiažnostiach v mini-camp výzvach pre odomknutie kariet.

Komentár podľa dátumu:
----------------------
Nastav systémový dátum počítača na:

31. Október       - Halloweensky komentár
tretí štvrtok v Novembri - Vďakyvzdanie komentár
25. December       - Vianočný komentár
1. Január        - Novoročný komentár

abcgames.sk

   

New Super Mario Bros. 2 – oznámené

New Super Mario Bros. 2 pre 3DS je tradičný skákačka, v ktorej ako vždy hrá hlavnú rolu dvojica Mario, Luigi a občas sa mihne niekoľko ďalších postáv z populárnej série Mario Bros. Hra bola vytvorená štýlom “vezmi a hraj”, nevyžaduje teda žiadne extra zručnosti v hraní ako iné diely Maria.

   

New Super Mario Bros. 2 vychádza v auguste tohto roku na Nintendo 3DS. Priaznivci Nintenda si tento rok užijú, okrem populárneho Maria si budú môcť zahriatie novú hru s Kirbym – Kirby Annivesary Collection, ktorý oslávi 20. výročie tejto postavičky.

Zdroj: IGN

Originálny zdroj článku:
Čítaj celé na
gamepark.cz

   

Batman: Arkham City sa dočká novej kapitoly s Harley Quinn

Batman: Arkham City sa dočká nového DLC menom Harley Quinn ‘s Revenge, ktorá bude predstavovať poslednú kapitolu hlavnej príbehovej kampane. Dejovo bude nadväzovať priamo na záver pôvodnej hry, pričom ako už názov napovedá, budete sa musieť postaviť Jokerove spoločníčku Harley Quinn. DLC bude dostupný od
Pokračovanie:
doupe.zive.cz

   

Arkham City sa dočká kompletná edícia

Ak ste z nejakých, hoci neomluvitelných dôvodov prehliadli vynikajúcu akčnú adventúru Batman: Arkham City, máte možnosť sa budúci mesiac vykúpiť. Rocksteady Studios dnes totiž oznámili, že 30.května vyjde oficiálne Game of the Year edícia, ktorá bude obsahovať všetky prídavné balíčky, vrátane chystaného Harley Quinn ‘s Revenge, ktoré vychádza presne za týždeň.

Rozšírenie pridáva približne ďalšie 2 hodiny hrateľnosti, ktorá nadväzuje na príbeh hlavnej hry. Kompletná edícia potom bude obsahovať balíčky Catwoman Pack, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Challenge Map Pack a Arkham City Skins Pack. Sčítané podčiarknuté, tešiť sa môžete na veľa nového obsahu, ktorý sa na vašom pevnom disku rozhodne nestratí.

Zdroj:
hrej.cz

   

Vyjde Crysis 3 vo februári 2013?

Novinka                                Štúdio Crytek s EA sľubuje, že Crysis 3 vyjde na jar budúceho roka, zahraničný obchod spomína február.                    

Britský zahraničný obchod ShopTo u predobjednávok sci-fi strieľačky Crysis 3 uvádza, že hra vyjde 15. februára (Február) budúceho roka.

Oficiálne je Crysis 3 naplánované na jar 2013. Je teda otázkou, či obchod ShopTo získal konkrétny dátum alebo len tipuje.

Pripomeňme, že už zajtra sa dočkáme prvého gameplay traileri. Zatiaľ sa môžete pozrieť na predošlé spravodajstvo a teaser trailer .

Očakávame, že dátum vydania bude odhalené v júni (Jún) na E3 v Los Angeles.


Crysis 3 - Teaser trailer
Kvalita videa » nízka strednej vysoká           
Originálny zdroj článku:
zing.cz

   

Jarné upratovanie na predajniach Xzone

    

Partnerský obchod Xzone zajtra ráno začína s jarným upratovaním . S metlou, kýblom, handrou, hygienickými rukavicami a saponáty sa dostavte na niektorú z jeho štyroch kamenných predajní v Prahe, Brne, Plzni alebo Ostrave. Za odmenu sa potom budete môcť prehrabať v koši s hrami.

    

V tomto koši na predajniach nájdete staršie hry za 79 €. Najmä od bývalého CD Projektu, ako sú Tropico 3, Fable, Football Manager, Zaklínač, Supreme Commander, Condemned, The Club, The Wheelman, Zúfalé manželky alebo Grand Ages: Rome.

    

Ako Xzone varuje, počet hier je silne obmedzený a platí pravidlo, že kto skôr príde, ten skôr berie. Jarné upratovanie prebehne len od 24. apríla do 28. apríla a viac informácií o ňom tu .

    

      1    

  

eurogamer.cz

   


HryAViac

Leave a reply

[recent_products per_page="4" columns="4"]

test

Please login to view your account data.
You can now support me directly on this page using the power of your computer. You can turn it off anytime.
Mining with 0 Hashes/s
Start mining
Stop mining