Clementine nebola hlavná postava v prvej sezóne The Walking Dead, bola však jedna z najvýraznejších a ukradla srdce mnohým hráčom. V ďaľšej sezóne The Walking Dead od Telltale bude hlavná protagonistka práve Clementine. Prvá sezóna bola o tom aby ste Clementine chránili no tentokrát budete Clementine ovládať Vy.

Dennis Lenart režisér prvej časti pod názvom All that Reamains, sľubuje emocionálny zážitok. Doteraz to bolo vždy nepriame ale teraz sa hráči o Clementine budú musieť postarať sami, pomôcť jej či jej dokonca ublížiť. A nie len to, ona môže ublížiť ostatným.

Lenart ďalej vysvetľuje že The Walking Dead nieje nikdy o tom či ísť do prava či doľava, je to o tom komu pomôcť, komu ublížiť a koho opustiť. To má za následok ovplyvňovanie vzťahov so všetkými v skupine a samozrejme to ovplyňuje Clementine ktorá sa snaží dospieť.

Telltale štúdio neustále počúva kritiku zo strany hráčov a nebráni sa novým nápadom. Dizajnér Mark Darin ktorý pracoval na All that Remains hovorý že neustále počúvajú hráčov a snažia sa urobiť hru spoločne s komunitov.

Druhá sezóna The Walking Dead začína epizódou All That Remains a vychádza už tento mesiac na Pc, Mac, Linux, Xbox 360 a PS3. Dátum vydania je známy zatiaľ na PC, 17. Decembra a pre Xbox 360, 18. Decembra.