Týždeň pred premiérou hry Jagged Alliance: Späť prišlo demo. Súbor o veľkosti 354 MB je už k dispozícií na stiahnutie. Hra je k dispozícii v piatich jazykoch, Slovenčinu tam určite nehľadajte.

Demu chýba mnoho funkcií. Nemožnosť najímať žoldnierov. Namiesto toho, hra automaticky priradí pre Vás štyroch vojakov: Lynx, Magica, Fidel a Dannyho. Tí, ktorý hrali v Jagged Aliancia 2 pravdepodobne si uvedomia, že miesta v hre boli veľmi dobre strážený dungeony plný pascí.

Vydanie plnej verzie Jagged Alliance: Back in action bude k dispozícii budúci týždeň. Ak máte v úmysle kúpiť hru v systéme elektronickej distribúcie Steam, odporúča sa, aby ste tak urobili do 7. februára. V opačnom prípade stratíte príležitosť k nákupu s 15% zľavou. S kúpou tiež získate tri unikátne predmety.

V hre Jagged Alliance: Back in Action sa opäť dostávame do fiktívnej krajiny ovládanej zlým diktátorom Arulco Deidranne. Hráč, ako veliteľ elitnej skupiny žoldnierov je vyslaný na tajnú misiu zvrhnúť tyrana, a pomôcť rebelom získať moc a demokraciu. Pôvodne plány autorov hry bolo vytvorenie verného remake predchodcu, ale postupom času viac a viac upustili od tejto myšlienky.