David Cage človek za očakávanou hrou Beyond: Two Souls povedal, že náklady na hru sú o len niečo málo vyššie ako ich posledný PS3 titul Heavy Rain. Vyspovedal ho totiž CVG.

Povedal: „Neviem či rozpočet je k dispozícii verejnosti ale je to za veľmi, veľmi rozumnú cenu. Ešte v skratke dodal že štúdio robí veľmi komplexné hry ale nemyslí si žeby sa ich výdaje dali porovnávať k ostatným tvorcom hry.

Nižšie náklady nie sú ani z dôvodu, že by použili v hre starý engine z Heavy Rain a ako Cage potvrdil, pre Beyond: Two Souls použili kompletne nový engine. Náklady sú preto tak dobré pretože „sa stali lepší v tom čo robia“, povedal. „Vedieme firmu veľmi vážne, nerobíme nič bláznivé s našimi financiami, platíme poctivo ale nemáme športové autá a lode či ostatné.“

Náklady boli nízke aj napriek tomu že hra má hviezdne obsadenie ako Ellen Page či Willem Dafoe. To však na štúdio prináša ďalší tlak v podobe úspešnosti titulu, prezradil ďalej. Štúdio ich nechce sklamať aby ich ľudia za to že ich v hre videli chválili a nehovorili im „čo si to len robil v tej hroznej hre“.

Hra vychádza len pre Playstation 3 v Októbry 2013.