Na novú akciu od tvorcou Batman: Arkham Origins sa musíme tešiť, preto nám tvorcovia z Games Montreal alebo samotný Warner Bros musí pomasírovať mozog zaujímavými informáciami. Prvá zaujímavá informácia je fakt, že Batman má svoje verzie, tá v Origins má označenie verzia 0,9. V Arkham City to bol Batman Verzia 5,0. V Origins budete teda knokautovať nepriateľov s mladšou verziou Batmana. Máme teda očakávať že bude drzejší, živší a taktiež sebaistý pretože zatiaľ nestretol nikoho kto by sa jeho sile čo by len vyrovnal.

Batman: Arkham Origins

Ako som spomenul už v krátkych dojmoch v tomto dieli sa často krát stretne so svojimi oponentmi po prvý krát. Hráč tak bude sledovať premeny Batmana. Práve stretnutie s Deathstroka a Batmana je ústredná téma hry, kde Batmanovy to nijako neuľahčí. A nielen Deathstroke bude pre Netopiereho hrdinu problém, ale aj ďalší hrdinovia budú svojím spôsobom unikátny a každý z nich bude mať inú slabinu ktorú budete musieť nájsť a použiť.

Batman: Arkham Origins

Od včera internetom a herným svetom koluje informácia, pravdivá informácia, že Batmanovy sa zmení hlas a nebude ho dabovať Kevin Conroy. Možno to meno nikomu nič nehovorí ale zmenu si hneď v prvých minútach určite všimnete.

Hra vychádza na trh 25. októbra tento rok pre PC, PlayStation 3, Xbox 360 a Wii U.