SEGA láka k Predobjednané Aliens: Colonial Marines. Pozrite sa na ukážku
Chcete smažiť votrelca plameňometom, ktorý sprevádzal Ripleyová vo filme Aliens? Potom si Predobjednajte titul Aliens: Colonial Marines. Spoločnosť SEGA láka hráčov k tomu, aby si predobjednal sci-fi akciu Aliens: Colonial Marines. Jej dej sa odohráva medzi druhým a tretím dielom kultovej filmovej série. Dostanú totiž zaujímavé možnosti. Napríklad hrať za filmové postavy. V ponuke sú Hicks, Hudson, Drake a Apone. Hráči si tiež budú môcť upravovať svoj arzenál kozmického mariňáka. A ako bonbónik je tu plameňomet Ripleyová, ktorá prešla všetky štyri filmové diely.
Ridley Scott, tvorca pôvodného Votrelca svojho času zúril nad akčným filmovým pokračovaním jeho gotického hororu, ale tím Gearbox Software sa mu snaží náladu zlepšiť koncepciou svojej hry. Tá vychádza 12. februára na PC, PS3, Xbox 360 a Wii U.

Gearbox totiž odmietol staviť na bezhlavé masakrami votrelcov a stavia hru práve na strachu, ktorý pôvodnú diel charakterizoval. Hoci akcie si užijeme aj dosť.

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/aliens-colonial-marines-video-zurnal-dsv-/Zurnal.aspx?c=A120913_234332_bw-zurnal_osk

Aliens: Colonial Marines láka hráčov
Počujete to pípanie? Skoro, ako by sa blížil Xenomorf. A hľa, on sa blíži a upozorňuje na seba předobjednávkovým trailerom! Ťažko sa verí tomu, že by Aliens: Colonial Marines mohla po rokoch skutočne vyjsť. Hoci došlo k odloženiu hry na február 2013, hra vyjde, hotovo! Ak si předobjednáte, získate špeciálny balíček, ktorý vám umožní hrať za legendárnej postavy filmovej predlohy. Budete sa môcť vžiť do úlohy vojaka Drakea a Hudsona, desiatnika Hicks a seržanta Apone. Tou najväčšou satisfakciou je však plameňomet, ktorý držala sama Ripleyová.

http://www.hrej.cz/novinky/2012/09/13/aliens-colonial-marines-drzi-plamenomet-28199/

Seržant Apone za Predobjednávku Aliens: Colonial Marines
Niektoré predobjednávky sú neskutočne zradné, pretože do hry prináša prvky, bez ktorých sa ťažko žije. Trebárs v prípade Aliens: Colonial Marines si človek len ťažko dokáže hru predstaviť bez hlášok seržanta Apona, ale aby ste vôbec mali možnosť si za neho (asi bez krásnej motivačný reči) zahrať aspoň v multiplayeri, nič iné, ako predobjednávka, vám asi nezostane.

Minimálne to tak vyzerá podľa vyššie připíchnutého předobjednávkového videa, ktoré za vloženie vašich peňazí (a dôvery) do rúk Segy a vývojárov z Gearbox ešte pred vydaním hry sľubuje v mulťákov nielen možnosť hrať za Apona, ale aj ďalšie nezabudnuteľné vojačikov: Hicks, Hudsona a Drakea .

Trošku mi chýba Vasquezová, ale do vydania hry ešte nejaký ten mesiac zostáva a čiastočne jej absenciu vynahrádza možnosť vyšperkovať si arzenál plameňometom Ripleyová. Zatiaľ nie je jasné, u ktorých európskych predajcov si musíte hru predobjednať, aby ste bonusové postavy a zbraň získali, ale dúfajme, že sa to podarí nejako zpytlíkovat iv ČR. Aliens: Colonial Marines vyjde na PC, PS3 a X360 budúci rok 12. februára, do budúcnosti pritom môžete čakať aj Wii U verzii.

http://games.tiscali.cz/video/serzant-apone-za-predobjednavku-aliens-colonial-marines-60678

Legendy v Aliens: Colonial Marines
V novom traileri SEGA odhalila předobjednávkové bonusy pre Aliens: Colonial Marines.

Ak si teda hru předobjednáte, budete sa môcť vydať v stopách legiend a bojovať ako postavy z filmu Votrelci (Aliens) – Hudson, Drake, Apone a Hicks – s ich zbraňami, a to vrátane plameňometov Ripleyová.

Hon na votrelca začne 12. februára 2013.

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012090042

Holými rukami proti votrelci v Aliens: Colonial Marines

Boj proti votrelci holými rukami, ale aj trochu nezúčastnené pohľady mariňákov vo vypätých situáciách odhalila sada nových obrázkov z pripravovanej akcie Aliens: Colonial Marines. Obrázky, ktoré zrejme ukazujú herný mód Escape (Útek), v ktorom skupina votrelcov lovia mariňákov, zverejnil server All Games Beta. Viac napovie nedávno zverejnené video. Hra Aliens: Colonial Marines vychádza 12. februára 2013 na PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/aliens-colonial-marines-screeny-da2-/Novinky.aspx?c=A120909_162904_bw-novinky_oz