Aj keď tu o Wii U nespomenieme veľa väčšinou je to v negatívnom zmysle. A to nie ani tak o konzole pretože tá je v poriadku, skôr o tituly o ktoré sú často krát hráči ukrátený. Aby to nebolo stále len o tom že čo na Wii U zase nebude vydané, v tomto článku si povedzme na čo sa môžu majitelia konzoly tešiť ešte tento rok.

Prvou hrou je Pikmin 3 ktorý bude k dispozícii od 4. Augusta. V auguste bude tiež možné zakúpiť Disney Infinity v ktorom si vytvoríte svoj vlastný svet. 20. Augusta z lepších AAA titulov vychádza Splinter Cell: Blacklist, mnohých určite zaujíma ako bude využité ovládanie v prípade tejto hry. Pozitívnou a potvrdenou správou je to, že hru bude možné hrať aj na ovládači, takže po náročnom dni môžete stealth akciu presunúť aj do svojej postele.

V bližšie nešpecifikovanom čase vychádza Ducktales Remastered. Hry by sme sa mali dočkať niekedy v lete. Ak ste hru hrali na NESe tak to vo Vás vyvolá niekoľko pozitívnych spomienok na mladosť. Tento krát hra bude celkom prerobená. 3. Septembra vychádza Rayman Legends, je to hra ktorá mala už dávno vyjsť. V septembri nás tiež čaká vydanie hry The Wonderful 101, v ktorej nepôjde tak ani o dĺžku hry ako o jej zábavnosť.

V októbri na Wii U vychádza Skylanders Swap Force a tiež očakávaný Batman Arkham Origins. Príbehovo sa v tomto titule presunieme do počiatku Batmanovho zrodu, kde sa s mnohými nepriateľmi stretne po prvý krát. 29. Októbra vychádza s prekvapením aj Assassins Creed IV: Black Flag. To že Ubisoft zo svojho portfólia podporovaných platforiem nevyhodila AC IV: Black Flag je voči fanúšikom pekné gesto. Nesmrteľná séria Legend of Zelda Wind Waker sa dočká svojho remake v HD verzii. Hra bola pôvodne vydaná ešte za čias Gamecube. Túto hru by si mal zahrať každý, či zelda alebo nie zelda fanúšik. Aby toho nebolo málo v októbry bude vydaná hra Wii Party U, s malým omeškaním. Hovorí sa hra vydaná neskôr je zvyčajne lepšia, zlá hra je zlá už navždy.

V novembri presne 19. sa tešia na Watch Dogs nielen majitelia Wii U ale aj majitelia iných platforiem. Táto hra má veľký potenciál ovládnuť trh nie len na konzolách ale ja PC. V novembri nás ďalej čaká hra ako Donkey Kong Country: Tropical Freeze ktorá bude akým si retro návratom.

Ďalšia prerábka alebo adaptácia čaká aj sériu Super Mario v podobe hry Super Mario 3D World a to koncom roka v Decembri. Čakajú nás klasické hry aké sme v Super Mario zvyknutý. V decembri nás ešte prekvapia hrdinovia z DC Universa v titule Lego Marvel Super Heroes. Lego Thor, Lego Hulk či Lego Iron Man budú brázdiť vašimi LCD telkami.